O firmě SKARTACE spol. s r.o.

 

 Společnost SKARTACE s.r.o. byla založena v dubnu roku 2004 a od svého založení se věnuje znehodnocování dokumentů a nosičů informací. 

 SKARTACE s.r.o. je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Královépod pod spisovou značkou C 19853,  IČ - 260 09 439,  DIČ - CZ260 09 439

SKARTACE s.r.o. má pouze český kapitál a dva české majitele, kteří se stále aktivně podílejí na chodu společnosti. 

   Jiří Kněz          (obchodní ředitel)   - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  tel. 777 814 437
   Martin Havlín (technický ředitel)   - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 777 809 880

 

  Již více jak 12 let provádíme komplexní skartaci dokumentů a likvidaci dat, včetně bezpečného převozu.

  Materiály v papírové podobě, nosiče médií (CD, DVD, diskety, videokazety, ZIPky, RTG snímky), dále prošlé řidičské, občanské a technické průkazy jsou skartovány na velkokapacitních strojích splňující normy NBÚ (Národní bezpečnostní úřad) a normu DIN.

 Naši zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni, procházejí pravidelnými školeními, mají čisté trestní rejstříky a většina je u nás zaměstnána několik let. Své služby jsme postupně profesionalizovali a dnes se řadíme mezi přední firmy v oboru. Jsme ryze českou firmou a bez zahraničního kapitálu jsme vybudovali konkurence schopnou společnost s bezpečnostními standardy srovnatelnými s nadnárodními koncerny.

  Referenční listinu s ohledem na diskrétnost a charakter čiností veřejně neuvádíme. Mezi naše stálé zákazníky patří ministerstva, banky, právnické kanceláře, orgány státní správy i významné privátní společnosti, jejichž okruch se neustále rozšiřuje. Při osobním jednání vás rádi seznámíme s seznamem našich zákazníků.

 Pokud již řešíte nebo budete řešit otázku skartace dokumentů, tak budeme potěšeni, pokud se se svými požadavky obrátíte na naši společnost.

 

                                                                                                    Jiří Kněz a Martin Havlín

 

Vy přivezete, my skartujeme

  V průběhu provozní doby v pracovních dnech  od 7 do 15 hodin s přestávkou od 11 do 11.30 hodin můžete  dokumenty osobně přivést.

Naši pracovníci materiály přijmou v provozní hale; zváží je a znehodnotí.
Při množství do 500 kg, což je přibližně jedna paleta, není nutné se předem objednávat.


Provozovna SKARTACE s. r. o. se nachází v logistickém areálu BIG BOX v Praze 9 Horních Počernicích.

SKARTACE, s.r.o. 
Areál Big Box (bývalý areál Xaverov),  Ve Žlíbku 1800, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
telefon  777 814 437,  777 809 880   e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.