Naše služby

 

  Máme propracovaný a roky prověřený systém znehodnocení, který zahrnuje všechny operace od naložení dokumentů, přes bezpečnou dopravu až po vlastní znehodnocení.

Vyřazení spisů a jejich předání
   Převzetí a odvoz provedeme podle vašich konkrétních podmínek. Materiály ke skartaci můžete připravit do pytlů nebo mohou zůstat v archivních krabicích (šanonech) ponechané v regálech. Papír nemusíte zbavovat kancelářských sponek ani vyndávat ze šanonů. 

Manipulace
    Jsme vybaveni manipulační technikou (rudly, auta s hydraulickými čely, paletové vozíky) a přepravními nádobami (uzamykatelné kontejnery, velkoobjemové lodny a plastové přepravky). S přepravními nádobami a manipulační technikou se dostaneme až k regálům ve vašem archivu nebo spisovně. Materiály přebíráme i s obaly (archivní krabice - šanony, desky s tkanicemi, pytle) nebo se mohou vysypat do přepravních nádob a vaše archivní krabice vám zůstanou na místě → stačí to poznamenat v Objednávkovém formuláři.

Nakládka
    Nakládku provádějí proškolení a fyzicky zdatní zaměstnanci, kteří se vám na požádání prokáží svým služebním průkazem spolu s OP.

Doprava
     Dopravu provádíme vlastními vozidly s uzavřenou kovovou nástavbou (bez oken v nákladovém prostoru) s vykládkou v zabezpečené hale provozovny. Velikost a výška našich vozů je zvolena tak, aby mohli zajet až do haly se skartovacími stroji.

Doklady spojené se skartací
  1. Po nakládce s Vámi naši pracovníci vypíší "Zakázkový list - Potvrzení o převzetí".

  2. Při vykládce dojde ke zvážení přebíraných spisů a hmotnost zapíše určený pracovník do "Zakázkového listu - Protokolu o skartaci".

  3. Dále předá Vaši zakázku zaměstnanci, který provede samotnou skartaci - znehodnocení. Vyplní poslední kolonku v "Zakázkovém listu - Protokol o skartaci", ten je vám následně zaslán spolu s fakturou.

 

Popis jednotlivých forem spolupráce naleznete >zde< nebo v kapitole formy spolupráce.

Vy přivezete, my skartujeme

  V průběhu provozní doby v pracovních dnech  od 7 do 15 hodin s přestávkou od 11 do 11.30 hodin můžete  dokumenty osobně přivést.

Naši pracovníci materiály přijmou v provozní hale; zváží je a znehodnotí.
Při množství do 500 kg, což je přibližně jedna paleta, není nutné se předem objednávat.


Provozovna SKARTACE s. r. o. se nachází v logistickém areálu BIG BOX v Praze 9 Horních Počernicích.

SKARTACE, s.r.o. 
Areál Big Box (bývalý areál Xaverov),  Ve Žlíbku 1800, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
telefon  777 814 437,  777 809 880   e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.