My odvezeme
a skartujeme

Vyplňte objednávkový formulář, my přijedeme, převezmeme dokumenty a provedeme jejich skartaci.
ODVOZ A SKARTOVÁNÍ VAŠICH MATERIÁLŮPři přejímání dokumentů a nosičů medií ke skartaci je zákazník povinen v případě nestandartní nakládky ( kontejner je kvůli špatného přístupu umístěn mimo dohled např.na ulici, ve dvoře , apod.) zajistit dozor z řad vlastních zaměstnanců. V opačném případě SKARTACE s.r.o nenese odpovědnost za případné ztráty a zneužití dokumentů.

My přijedeme naším vozem, převezmeme dokumenty a provedeme jejich skartaci. Jedná se většinou o jednorázovou skartaci. Dopravu zajišťujeme vlastními vozy s kovovou nástavbou.

V údajích o množství vyplňte ten, který se vás táká (např. Počet pytlů: 10). U ostatních kolonek dopište "0".

Do objednávkového formuláře zadejte údaje o společnosti, uveďte kontaktní osobu a alespoň přibližné informace o množství a formě dokumentů určených ke skartaci.

OBJEDNAT SLUŽBUNázev společnosti:

Adresa nakládky:

V případě chybně zadané adresy zaplatí zákazník u materiálu do 500 Kg vícenáklady na dopravu ve výši
2x 800 Kč (1600 Kč), při hmotnosti nad 500 Kg vícenáklady na dopravu ve výši 800 Kč.

Místo vzniku odpadu (IČZ/IČP/interní IČP):

Pokud nebude vyplněno, automaticky bude použito IČO, viz: METODIKA

Kontaktní osoba:

Telefon:

E-mail:

Pracovní doba od/do:

UVEĎTE MNOŽSTVÍ MATERIÁLU KE SKARTACI

Šanonů:

Archivní krabice / rozměr v cm:

Počet pytlů:

Objem materiálů v m3:

Doplňující informace:

Stížená nakládka - patro, sklep, půda bez výtahu:

Bez zaškrtnutí "Nejsem robot" nelze objednávku odeslat!

Potřebujete pomoc? volejte 777 814 437

CENÍK

Papírové materiály

Tříděný papírový materiál

Čistý bez příměsí z PVC a PE (Eurodesky, zákl. obaly L , laminace, kroužková vazba). Může obsahovat sponky a drátky ze sešívaček.
Cena za 1 kg ----------------- 7 Kč bez DPH

Netříděný papírový materiál

Obsahuje papír vložený do obalů s PE a PVC (eurodesky, zakl. obaly, materiály vložené do kroužkové vazby), dále materiál spojený archivními nebo kovovými sponami – archiv. knihy). Materiál v archivních krabicích, šanonech, deskách s tkanicí.
Cena za 1 kg ----------------- 8 Kč bez DPH

Materiály ke skartaci si zákazník doveze sám na provozovnu

U množství papíru menší než 25kg - u zakázek, které jsou menší než 25 kg papíru je účtována paušální částka bez ohledu na přesnou váhu.
Cena za zakázku ----------------- 200 Kč s DPH
Platba pouze hotově v rámci vlastní dopravy. Nepřijímáme platební karty.

Ostatní materiály

Nosiče médií (DVD, CD, diskety, ZIPky, videokazety) nebo zalaminované materiály. Občanské a řidičský průkazy, cestovní pasy, RTG snímky, platební karty, papírové materiály potažené plastovou fólií, mikrofilmy a mikrofólie.
Cena za 1 kg ----------------- 9 Kč bez DPH

Kontejner 240 l. celková cena za výměnu 700 Kč bez DPH

Doprava a manipulace

Při odvozu po Praze je do hmotnosti 500 kg účtován paušál 1000 Kč. Nad 500 kg je doprava a nakládka zdarma. V případě ztížených podmínek - patro / sklep bez výtahu si účtujeme individuální přirážku.

Při odvozu mimo Prahu bude dopravné účtováno individuálně dle množství a vzdálenosti.

SYSTÉM SKARTACEMÁME PROPRACOVANÝ A ROKY PROVĚŘENÝ SYSTÉM

Máme propracovaný a roky prověřený systém, který zahrnuje všechny operace. Po vyřazení dokumentů zajistíme bezpečnou dopravu, vytřídění materiálů a vlastní skartaci. Dopravu zajišťujeme vlastními vozy s kovovou nástavbou. Používáme vlastní skartovací stroje, které papír nasekají na drobné částice do stupně utajení „2“ a POTÉ DOJDE KE SLISOVÁNÍ ČÁSTIC. Znehodnotíme také média – nosiče informací CD, DVD, diskety.

Samotné znehodnocení probíhá v provozovně v Praze – Horních Počernicích. Můžete si ověřit vlastní návštěvou, že vše, co uvádíme na webu, se zakládá na pravdě. Na základě toho nám byla vydána potřebná oprávnění.

Odvoz skartace

EKOLOGIEMYSLÍME NA EKOLOGII

Zavazujeme se k takovému chování, abychom předcházeli ekologickým škodám a jinému znečištění. Naše činnost směřuje k maximalizaci využití odpadu. Chceme proto využít našeho Integrovaného systému pro monitorování dopadů této činnosti a neustálé zlepšování svého environmentálního profilu.